Apache Log4J Update
Ten aanzien van de Apache Log4J kwetsbaarheid steunen wij op de informatie van onze leveranciers. Hieronder delen wij links naar de pagina’s van onze leveranciers voor zover zij update pagina’s voor Log4J hebben. Voor de volledigheid nemen we in dit overzicht zowel de leveranciers die verbonden zijn aan Coney Solutions (ons advanced analytics en process excellence label) als Conify (ons data driven GRC en control monitoring met process mining label) op.
Diligent (voorheen Galvanize) – ACL en HighBond
Zie voor de laatste updates vanuit Diligent/Galvanize: https://community.wegalvanize.com/s/article/Update-on-the-Log4j-Vulnerability
Voor vragen over de producten van Diligent/Galvanize neem contact op met: support@wegalvanize.com
Minit – Minit Analyst en Minit Dashboards
Minit heeft op dit moment geen informatie online beschikbaar gesteld. Minit heeft ons geïnformeerd dat Minit Analyst geen gebruik maakt van Apache en Log4J. Minit Dashboards maakt gebruikt van Qlik functionaliteit. Zie hier informatie van Qlik. Minit heeft ons geïnformeerd dat zij Qlik Sense Enterprise gebruiken in Minit Dashboards. Qlik Replicate, Compose, QEM products, GeoAnalytics en Data Catalyst worden niet gebruikt door Minit.
Voor vragen over de producten van Minit neem contact op met: support@minit.io
Precisely (voorheen Infogix) – Data360 Analyze
Zie voor de laatste updates vanuit Precisely/Infogix: https://support.infogix.com/hc/en-us/articles/4412637253267-Data360-Analyze-Log4j-Vulnerability-CVE-2021-44228
Voor vragen over de producten van Precisely/Infogix neem contact op met: support@infogix.zendesk.com
Process Diamond – Process Diamond process mining
Process Diamond heeft op dit moment geen informatie online beschikbaar gesteld. Process Diamond heeft ons geïnformeerd dat Log4J niet wordt gebruikt in het Process Diamond platform.
Voor vragen over de producten van Process Diamond neem contact op met: support@processdiamond.com
Contact?
Indien er specifieke technische vragen zijn verzoeken wij uitdrukkelijk eerst contact op te nemen met de supportafdeling van de betreffende leverancier. Mede omdat zij over de meest actuele informatie beschikken.
- Diligent/Galvanize: support@wegalvanize.com
- Minit: support@minit.io
- Precisely/Infogix: support@infogix.zendesk.com
- Process Diamond: support@processdiamond.com
Indien er andere vragen spelen waarover je graag met ons in contact treedt, dan kun je ons bereiken via:
- supportteam@coneysolutions.nl voor vragen over zowel Data360 Analyze en Minit als over ACL, HighBond en Process Diamond.